Er İnşaat
 

TEKNOLOJİ

Üretigimiz Binalarının altyapısı, yüksek teknolojiyle donatılmıştır.

Sosyal alanları ve otoparkları 24 saat kameralı güvenlik sistemleriyle izlenmektedir.

Görüntülü diyafon sistemiyle misafirlerimizin kontrollü kabülü sağlanmaktadır.


Yüksek teknolojik makina ve ekipmanlarla, konusunda uzman, dinamik elemanlarla son teknolojiyi kullanarak daima sektöründe lider olmak.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projeler ve bunların sonucunda işveren ve müşterilerimize sunduğumuz tesisler, konutlar, binalar ve hizmetlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı ve benimsediği değerleri yaşatmayı amaçlıyoruz.

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır. Her yeni projemizi, yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen “kurumsal birikimimiz” ile tamamlıyoruz.

Çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek gerçekleştirmekte olduğumuz her projede kalite yaklaşımıyla dünya standartlarındayız.

Köklü deneyimimizle çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine cevap verebilmekteyiz. Gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “zirve” yarışındayız.

Günlük yaşamın farklı süreç ve alanlarında çağdaş yaşam biçimlerinin buluştuğu kent ortamında, üretim ve pazarlama süreçlerinin bütünlüğü içinde, farklı beklentilere cevap veren özgün bir konsept yaratıyoruz.

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.Tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktayız.

/

    Er İnşaat