Er İnşaat
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Binalarımız, ER İnşaat'ın üst düzey standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve yönetilmiştir. Yaptığımız binalar, yaşam kalitesi, güvenlik standartları ve estetik değer ön planda tutularak projelendirilmiştir.


ER İnşaat, yaptığı inşaatlarda ve üstlendiği diğer projelerde; konut ve sosyal alanlarda yaşamsal güvenlik kriterlerini en üst seviyede tutmayı temel hedef edinmiştir.


İnşaa ettiğimiz binalar, yürürlükteki son deprem yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Denetim Kanunu ve ilgili yönetmenlik hükümlerine uygun bir şekilde yüksek teknolojiyle üretilmektedir.


Yapı denetim firmaları ve teknik danışmanlarca yapılan testlerde kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle projelendirilerek hayata geçirilmektedir.


Projenin tamamında, detaylı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme kirişli radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış betonarme perde çerçeveli taşıyıcı sistem kullanılmaktadır.


/

    Er İnşaat